Привіт! Ви запитаєте, як мій пост стосується Школи Змін? Читайте далі.
Мені випала діамантова можливість відвідати Латвію, отримати досвід того, як же воно – бути в ООН і виступати на Генеральній Асамблеї, побувати у стінах МЗС Латвії, познайомитись зі “збіркою” активної і свідомої молоді України, скуштувати страви Німеччини, Венесуали, Ізраїлю, Норвегії та бататьох інших країн, послухати промови послів, Міністра Культури Латвії, Міністра МЗС Латвії, ,мати нові фотки і взагалі дуже гарно і пізнавльно провести кілька днів свого студентського життя, які, завдяки цій поїздці, стали яскравою веселкою серед університетських буднів.
Я дуже рада,справді дуже рада, що мене відібрали для участі в цьому міжнародному молодіжному проекті, і заохочую вас, Читачі цієї сторінки, брати максимум від студентського життя. Активно подавайтесь на різні молодіжні проекти, а особливо ті, які організовує команда відповідальних і хороших людей з Інституту Суспільних Ініціатив. Як учасниця проекту, організованого ними, даю гарантію, що воно того варте.
Бо такі поїздки змінюють погляди на життя, шліфують навики і залишають масу, превелику масу спогадів, які залишаються в унікальній біографії кожної людини.
Good luck, guys!)
PS витрати на харчування, проживання і дорогу з України до Латвію оплачувала організація.
PPS Захід називався “Міжнародна Модель ООН” та реалізовувся в рамках проекту “Школа Змін”

Таня Дівнич