Oshine is a beautiful creative multi-layout, multi-purpose wordpress portfolio theme with 18 unique demos. Oshine has been rated as one of the Best Portfolio & Photography themes in many popular blogs. We have carefully crafted each & every demo to ensure that a clean and modern design is carried through. Great design and Powerful features makes Oshine irresistible.

Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

ПРО НАС

Хто ми?

МИ КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ

І ми представляємо громадську організацію “Інститут Суспільних Ініціатив”. Нашою метою є розвиток молоді, через проекти неформальної освіти, міжкультурного розвитку та впровадження ідей сталого розвитку. За нами величезний досвід створення та реалізації міжнародних освітніх проектів, а також стратегія розвитку молоді і створення нових можливостей для них.

Що ми робимо?

НАШІ ПОСЛУГИ

Коли робиш речі з натхненням – стаються дивовижні речі!

Чого ми досягли ?

ПОКАЗНИКИ

Починаючи з 2014 року, проект Школа Змін дав змогу багатьом учням почути цікаві лекції, відвідати найкращі підприємства та ініціативи Львова та Києва, а також взяти участь в міжнародних проектах! 

Ми створюємо синергію

НАША КОМАНДА-ОРГАНІЗАТОРІВ

Робимо проект кращим кожного дня!

Тарас Репицький
Тарас Репицький

Засновник Школи Змін

Стипендіат міжнародних програм. Відвідав 38 країн світу. Обожнює футбол та мріє створити футбольний клуб Сихів

Віталій Сергійчук
Віталій Сергійчук

Координатор програми Школа Змін

Випускник програми FLEX та переможець багатьох учнівських та студентських конкурсів. Проживав в Анголі та в США.

Оля Палінчак
Оля Палінчак

Проектний менеджер

Оля в нас головний хіпстер та майстер фотографії. Обожнює MUSE і кота свого сусіда. Відповідально ставиться до всіх обов'язків.

Віктор Петров
Віктор Петров

Координатор проектів

Віктор любить подорожувати та екстремальні події, а ще він знає багато про можливості для молоді. Вчора йому знову снився Непал